İnternet ile Digitürk Fırsatları Birlikte Geliyor
Günümüzün vazgeçilmez noktası olan internet ile TV izlemelerini daha kaliteli ve keyifli hale getiren Digitürk size inanılmaz fırsatları sunmaya başladı. Dijital TV yayıncılığının öncü kuruluşu olan Digitürk ile Turkcell Superonline ortaklığı hem TV hem de internet kullanımlarında fiyat avantajları sağlayarak aile bütçelerine katkı vermeye başladı. Digitürk paketleri arasında artık internet bağlantılarınız içinde avantajlı kampanyalar olduğunu unutmayın ve buna göre eviniz yada internet bağlantısı yaptırmadan önce doğrudan satış kanalından bu kampanyaları inceleyin. Digitürk internet paketi seçeneklerinde avantajlı internet paketlerlerine Digitürk ile tanışarak adım atabileceğiniz seçenek olduğu gibi Digitürk’ün spor, film, dizi, belgesel gibi TV kanallarını daha avantajlı izleme olanağı getiren seçenekler olduğunu bilmelisiniz. Seçenekleriniz; Digitürk İnternet Süper Paket, Spor Keyfi ve Limitsiz İnternet, Film Keyfi ile Limitsiz İnternet, Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet.
Digitürk İnternet Süper Paket seçeneğinde; limitsiz interneti evinizde keyifle kullanırken aylık 59,99 TL ödeyip yüzlerce film ve belgesel kanalını izlemeye başlayacaksınız. Belki aynı fiyatla farklı firmalardan sadece internet hizmetini alabilirken; neden ödüllü filmleri izleme olanağına kavuşmayasınız ki? Her ay pek çok Türk yada yabancı filmi ülkemizde ilk olarak siz izleme olanağına kavuşabilirsiniz.
Digitürk İnternet Süper Paket, Spor Keyfi ve Limitsiz İnternet seçeneği ise spor tutkusu olanları oldukça mutlu edecektir. Spor tutkunları internet kullanımları için ödedikleri aylık 59,99 TL ile başlayan fiyatlar sayesinde dünyanın sporunu evinden rahatça izleme fırsatını elde edecekler. İzleyebileceğiniz dünyaca ünlü spor kanallarında İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 ve çok daha fazla etkinliği takip etme olanağınız olacaktır.
Film Keyfi ile Limitsiz İnternet paketi ile film tutkunuzu internet ücretine endeksleyebiliyorsunuz. Fiber yada ADSL bağlantı seçenekleriyle internetinizi Digitürk İnternet ile yaptığınızda dünya starlarının son filmlerini evinizin salonunu sinema salonuna dönüştürerek izleyebilirsiniz. Aylık ödemeleriniz yine çok yüksek olmayacak ve 69,99 TL’den başlayacaktır.
Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet seçeneği ise Digitürk dünyasına adım atmanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Ulusal TV kanallarındaki sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak olan belgesel, eğlence, HD kanallarıyla Digitürk Giriş Paketi üyeliğiniz Digitürk İnternet seçimini yapmanızla size sağlanacaktır. Bu kampanya sayesinde aylık 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla ADSL yada fiber bağlantılı internet kullanımınız ile Digitürk dünyasına adımınızı atacaksınız. 8 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB) internet seçiminiz ile aylık 59,99 TL, 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB) internet seçiminiz ile aylık 62,99 TL olacaktır. Fiber bağlantı türünde ise 25 Mbps Limitsiz FİBER (25 GB) internet seçiminiz ile aylık 69,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (75 GB) internet seçiminiz ile aylık 77,99 TL ödemeniz olacaktır. 24 aylık taahhütler ile yapacağınız sözleşmede hediye kanallar olacağını da aklınızdan çıkarmayın.