Digitürk Kampanyaları Hakkında Bilgi Sahibi Olun
Daha kaliteli ve keyifli bir TV izlemesine ulaşmak isteyenler Türkiye’nin köklü dijital yayıncılık platformu Digitürk seçimini yapıyor. Üstelik artık Digitürk kampanyaları sayesinde fiyat ve hediye kanal avantajıyla üyeliklerini başlatabiliyorlar. Kampanya detaylarını doğrudan satış kanalı internet sitesinden çok yüksek bedeller ödemeden kaliteli bir TV izlemesine kavuşabileceğinizi siz de göreceksiniz. Digiturk Kampanya seçenekleri arasında sizlerde kendinize uyabilecek TV kanallarını barındıran bir seçenek mutlaka bulabiliyorsunuz. Neden daha eğlenceli, daha keyifli TV izlemesinden, Digitürk’le pek fazla olmayan aylık ücretlerle ve yüksek maliyet gerektirmeden elde edebilecekken mahrum kalasınız ki?
Digitürk kampanya seçenekleri arasında film, dizi, belgesel, spor, eğlence, yetişkin, çocuk kanalları için birbirinden avantajlı seçenekler yeni üye olmayı düşünenler sunuluyor. Digitürk kampanyalar arasında şu seçenekler sizi bekliyor. Bu Digitürk Paketleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
Film Keyfi ile Limitsiz İnternet:
Digitürk ortamına bu kampanya ile adım atmanız durumunda her ay 80’i yeni olmak üzere 800’e yakın filmi izleme olanağına kavuşacaksınız. İzleyeceğiniz filmler gişelerde hasılat rekorları kırmış ve dünyada pek çok film festivalini ödülle tamamlamış filmler oluyor. Evinizin salonunu dünyaca ünlü sinema starlarının en iyi filmlerini Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleriyle sinema salonuna çevirmiş oluyorsunuz. Üstelik bu filmleri Digitürk kampanyasıyla Limitsiz Fiber ve ADSL seçeneklerini kullanıp internete ödediğiniz ücretle elde ediyorsunuz. Zaten var olan internet bağlantınız için Digitürk ve Turkcell Superonline ortaklığı ile yapmanız ve 24 ay taahhüt vermeniz halinde bu pakete üyeliğiniz gerçekleşebiliyor. 8 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL seçeneğini kullanırsanız aylık ödemeniz 69,99 TL, 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL seçeneği ile 72,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (25 GB) seçeneği ile 79,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (75 GB) seçeneği ile 87,99 TL oluyor. Digitürk Film paketi bu ücretin içerisinde oluyor. Digitürk Fiber İnternet üyeliklerinde kotandan etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları artık dilediğin zaman izleme olanağını da veriyor. Kampanya sayesinde 12 ay HD servislerini kullanma hakkı, ilk ay Lig TV ve Spor Extra Paketini kullanma hakkı alacağını unutmamalısınız.
Digiturk’le TV Keyfi:
Herkesin TV izlerken seçim yapabileceği yayınların farklı olabileceğini bilen Digitürk, bu paket ile üyelerine dilediği keyif paketini seçme şansını veriyor ve Belgesel, Çocuk veya Sporsever keyif paketlerinden birini seçtiriyor. Üstelik bu kampanya ile ilk ay Dizi & Yetişkin Paketi hediye ediliyor. Bu hediye ile ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm izleme olanağıyla Blue Hustler ve Playboy gibi dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarını izleyebilirken ilk 12 ay HD keyfi yaşayabiliyorsunuz. Diğer bir hediye seçneği kampanya sayesinde ilk ay LigTV ve Spor Extra Paketi oluyor. Digitürk Kampanya dahilinde ilk 5 ay 16,99 TL, sonrasındaki aylarda 26,99 TL ödeme yapacaksınız.
Dolu Dolu Spor Extra Heyecanı:
İzlemek istediğiniz sporlar arasında futbol dışında basketbol, tenis, motor sporları gibi seçenekler varsa bu paketi kesinlikle değerlendirmelisiniz. Dilediğin Yerde İzle uygulaması avantajı ile gelen bu Digitürk kampanyasıyla ilk üç ay 19,99 TL, sonrasındaki aylar 41,99 TL oluyor. Dünyanın en iyi liglerinin futbol heyecanı yanında Turkish Airlines Euroleague ve Spor Toto Basketbol Ligi, teniste ATP Masters 1000 turnuvaları ve Wimbledon izlenebilir duruma geliyor.
Film keyfi Digiturk’te yaşanır:
Film izleme alışkanlıklarınız değiştirecek olan bu Digitürk kampanya seçeneğine, ilk ay 19,99 TL ve sonrasında 39,99 TL ücretle üye olunabiliyor. En iyi yerli ve yabancı filmleri sizin izlemenizi sağlayacak kanallar olurken ilk ay yetişkin ve Lig TV Spor Extra Paketi hediyesi bulunuyor. Ancak en önemli avantajınız 1000’in üzerinde filmi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulaması ile ücret ödemeden izleme olacaktır.
Digiturk Merhaba Paketi:
Digitürk yeni üye olmayı düşünenleri bu paket ile aylık 14,99 TL aylık ödeme imkanı vererek karşılıyor. Elbette pek çok Digitürk kampanyasında olduğu gibi ilk ay Lig TV Paketi, Spor Extra Paketi, Yetişkin Paketi hediyesi ile birlikte bunu yapıyor.
Dizi ve Film Keyfi Birarada:
12 ay taahhüt vererek üye olabileceğiniz bu paketle diziden yada filmden ödün vermeden kanalları izleyebilirsiniz. Ödemeniz ise Giriş + Film + Dizi Paketi için ilk üç ay 19,99 TL, sonrasındaki aylarda 57,99 TL oluyor. Hediyeleriniz ise 1 aylık Lig TV ve Spor Extra paketi ile Yetişkin Paketi oluyor. Dilediğiniz yerde ve zamanda izleme olanağınız bu paketle de var.
Süper Lig HD Kalitesinde Digiturk'te:
Yeni sezon için futbol takımlarının maçlarını nasıl izleyeceğini düşünenler bu Digitürk kampanyasını kaçırmamalılar. 3 Eylül tarihine kadar üyeliklerini yaptırmaları halinde önemli fiyat avantajlarını yakalayabilirler. Giriş Paketi + Süper Lig Paketi, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri bu tarihe kadar aylık 21,99 TL ücretle üye olmayı düşünenlere veriliyor. Sonrasında aylık ücret Giriş Paketi + Süper Lig Paketi için 87,99 TL, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi için 76,99 TL, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri için 68,99 TL olacak. 3 Eylül’e kadar Spor Extra Paketi hediyesi ile bu avantajı kaçırmayın.
Film ve Spor Paketi:
12 aylık taahhüt ile film ve futbol keyfinizi avantajlı fiyatlarla bu Digitürk kampanya seçeneği sağlıyor. İlk 4 ay Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketiyle ödemeniz 53 TL, sonrasında 105,99 TL oluyor. Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi seçeneğinde ise ilk 4 ay 47,50 TL, sonrasında ise 94,99 TL ödüyorsunuz. Bu Digiturk kampanya seçeneği hediyeleriniz ise 1 Ay boyunca Yetişkin Paketi, Mobil Lig TV ve Spor Extra paketi oluyor.
Digiturk keyfi ve Limitsiz İnternet:
Digitürk ve Turkcell Superonline ortaklığı artık sizi sınırsız internet bağlantınız için bir seçenek daha getiriyor. Digitürk Giriş Paketi kanallarıyla beraber internet için ADSL ve fiber alternatifleri ile avantajlı fiyatlar bu kampanyayla üyelere sunuluyor. 24 ay taahhüt ile 59,99 TL’den başlayan fiyatlar olduğunu unutmamalısınız.
Digiturk’lü Elektrik Kampanyası:
Eğer ev yada işyeriniz için aylık 120 TL ve üzerinde bir elektrik faturanız oluyorsa Digitürk dünyasına ücretsiz giriş yapabilirsiniz. 24 ay taahhüt ile Digitürk kanallarına ücretsiz sahip olma fırsatı veren kampanya detaylarını doğrudan satış kanalı internet sitesinde bulabilirsiniz.
Engelli kampanyası ile %50 İndirim:
Digitürk, hayatımızda sıkıntılar yaşamış yada yaşamakta olan kişileri unutmamış. Bu amaçla da engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine %50 oranında fiyat avantajı vererek Digitürk paketlerini seçme olanağını getirmiş.